Zgłoś się do OPPM - do 4 czerwca

ZAPRASZAMY NA OPPM ONLINE

Wszystkich, dla których ważne jest tworzenie mądrej, otwartej i nowoczesnej szkoły serdecznie zapraszamy do udziału w OPPM online, który odbędzie się 10 czerwca w godzinach 10.00 – 17.00.

Tegoroczny, wyjątkowy OPPM online będzie świętem uczniów, uczennic, nauczycieli, nauczycielek – wszystkich tych osób, które mimo trudnych warunków szukają pomysłów i inspiracji do ciekawego, aktywnego i angażującego uczenia (się). Dziś, kiedy spotkania na większą skalę są niemożliwe, przenosimy się do świata online.

Jesteś uczestnikiem programów CEO? Zgłoś się przez formularz.
Nawiązując do wieloletniej tradycji, chcemy podczas OPPM online spotkać się z uczestnikami programów Centrum Edukacji Obywatelskiej. Zależy nam, by usłyszeć się z osobami, które realizowały z nami projekty edukacyjne, a także porozmawiać o tym, co się w nich udało, a co było wyzwaniem. Na starszych i młodszych czekać będzie także specjalnie przygotowana interaktywna gra. Zapraszamy do zgłaszania swojego udziału poprzez formularz rejestracyjny, do którego odsyłamy poniżej. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 1 czerwca.

Link do formularza rejestracyjnego na OPPM Online. 

Chciałbyś wziąć udział w OPPM Online, choć w tym roku nie brałeś udziału w naszych programach?

Wszystkich zainteresowanych, także tych, którzy nie byli w tym roku uczestnikami programów CEO, zachęcamy do udziału w otwartych spotkaniach z zaproszonymi przez nas gośćmi. Będą one okazją do inspirujących podróży w głąb siebie, świeżego przyjrzenia się temu co nas otacza i poznania światozmieniaczy i światozmieniaczek z innych zakątków świata.

OPPM online to przestrzeń do spotkania i rozmowy o tym, jak ważne jest zaangażowanie i współpraca w działaniach edukacyjnych, ale to także czas wzmocnienia, podziękowania i docenienia dla uczniów, uczennic, nauczycieli, nauczycielek, wszystkich tych osób, które wychodzą z edukacją poza formalne ramy.

Zachęcamy do śledzenia strony internetowej www.oppm.ceo.org.pl i naszego Facebooka, gdzie publikować będziemy wszystkie informacje o wydarzeniu.

Do zobaczenia 10 czerwca!